MAESTRO CLUB Kolovraty - Turnaj GEODETŮ a KARTOGRAFŮ 2016, 14. ročník amatérského volejbalového turnaje smíšených družstev, 21. května 2016 MAESTRO CLUB Kolovraty - úvod

MAESTRO CLUB Kolovraty
Mírová 260/3
103 00 Praha 10 - Kolovraty
Telefon: 26771 0772
E-mail: info@maestroclub.cz
Web: http://www.maestroclub.cz

: 26525721
DIČ : CZ 26525721

Oč ČSTV : 3110090
Rč ČSRS : 977

Číslo BÚ: 2500551721/2010
Banka: Fio banka, a.s. , Praha 1

Živnostenský list: " Specializovaný maloobchod a maloobchod se smíšeným zbožím "

Citát

Účinek úderu nezávisí na tom, jak často a jakou silou udeříme, ale kam.

(H. de Balzac)

Termín: sobota 21. května 2016 (hala zamluvena od 8:00 do 20:00)

Prezentace: 8:00 - 8:30 přímo v hale ČVUT

Místo konání: hala ČVUT Na Julisce (Pod Juliskou 4, Praha 6), https://www.utvs.cvut.cz/spor_juli.php

Letos se nově chystáme turnaj odehrát ve dvou oddělených kategoriích:
  • začátečníci,
  • pokročilí.
Reagujeme tak na výtky některých známých a kamarádů, že by si rádi přišli zahrát, ale na turnaji nyní hrají pouze "profíci", se kterými se bojí hrát. Takže pokud volejbal prakticky nehrajete, ale chcete si jen tak zapinkat a hlavně se potkat s bývalými kolegy, kamarády, spolužáky, ... , neváhejte se přihlásit! Letos to bude právě pro vás!

Kategorie družstev:

1. Studenti oboru GK: min. 2/3 hráčů uvedených na soupisce týmu (např. 4 ze 6) musí být studenty geodetického nebo kartografického oboru střední nebo vysoké školy (např. SPŠZ v Praze, ČVUT Praha, VÚT Brno, VŠB Ostrava, ZČU Plzeň, UJEP Ústní nad Labem atd.)
  2. Absolventi oboru GK: min. 2/3 hráčů uvedených na soupisce týmu (např. 4 ze 6) musí být absolventy GK oboru libovolné střední nebo vysoké školy
  3. Geodetické firmy: min. 2/3 hráčů uvedených na soupisce týmu (např. 4 ze 6) musí být zaměstnanci geodetické firmy
Týmy z kategorie 1 mají do 25.4.2016 (při zaplacení startovného do 30.4.2016) rezervováno 5 míst na turnaji. Pokud do 25. dubna nebudou rezervovaná místa naplněna, budou volná místa na turnaji nabídnuta dalším zájemcům z kategorie 2 a 3. V případě naplnění kapacity turnaje jsou týmy registrovány "pod čarou" a budou osloveny v případě volných míst.

Startovné:

• týmy složené kompletně ze studentů (všichni členové týmu musí být studenty a tuto skutečnost doloží platným průkazem studenta) 500,-Kč,
  • ostatní týmy 1000,-Kč,
  • startovné je nutné zaplatit nejpozději do 15. května 2016 v hotovosti nebo na účet sportovního klubu (Číslo BÚ: 1031027200/5500, Banka: Raiffeisenbank a.s. , Praha 6).
    Startovné v hotovosti je možné zaplatit:
    • u Ing. Petra Součka, Ph.D. (Český úřad zeměměřický a katastrální, Pod sídlištěm 9/1800, 182 11 Praha 8, místnost 350, soucek@maestroclub.cz, tlf. +420 604 695 462)
  • platná rezervace na turnaj je až v okamžiku zaplacení startovného. V opačném případě se místo na turnaji postupuje dalšímu zájemci.

Přihlášky: viz ONLINE registrace přihlášek

Max. počet týmů: 25

Složení týmů: na soupisce může být uvedeno 6 a více hráčů, na hřišti musí být vždy 2 hráči opačného pohlaví tzn. 4+2,3+3,2+4 (ženy + muži)

Herní systém: bude určen před zahájením turnaje podle počtu přihlášených týmů.

Pravidla: Pravidla turnaje ( pdfpdf , docdoc )

Rozhodčí: zápasy budou rozhodovat profesionální rozhodčí (min. 3. třídy volejbalu)

Občerstvení: bude zajištěno formou bufetu přímo v hale (v jedné z šaten), bude možné zakoupit standardní pivo, limo, párek atd. Nápojový a jídelní lístek bude zveřejněn později.

Ceny pro vítěze:

• První tři týmy získají poháry pro vítěze a věcné ceny.
  • Každý tým získá věcné ceny!

Další informace: V hale je nutné hrát v halové obuvi se světlou podrážkou! V hale bude k dispozici cca. 15 volejbalových míčů (pokud máte možnost, přineste si vlastní, míčů není nikdy dost :-) k rozcvičení.

Dnes: 12. 12. 2017

Partneři klubu
Poskytovatelem hostingových a housingových služeb je společnost IGNUM - ještě lepší hosting

Mapové podklady na náš server poskytuje Kartografie Praha, a.s.

Partneři turnaje
Generálním partnerem turnaje je firma GEFOS a.s.

Hlavním partnerem turnaje je Česká unie sportu, program Sportuj s námi
Hlavním partnerem turnaje je firma Geodézie Česká Třebová s.r.o.
Hlavním partnerem turnaje je firma AZIMUT CZ s.r.o.

Partnerem turnaje je firma GT ATELIER GEODEZIE spol. s r.o.

Partnerem turnaje je firma Kartografie PRAHA, a.s.

Partnerem turnaje je společnost Cleerio s.r.o. (Geosense s.r.o.)

Partnerem turnaje je Katedra geomatiky, FSv ČVUT v Praze

Hlavním mediálním partnerem turnaje je časopis Zeměměřič.

Hlavním mediálním partnerem turnaje je časopis Zeměměřič

Hlavním mediálním partnerem turnaje je Geoinformační křižovatka GEOinformace.cz

Mediálním partnerem turnaje je časopis GeoBusiness.

Mediálním partnerem turnaje je časopis GeoBusiness

Mediálním partnerem turnaje je český komunitní GEO portál geocommunity.cz.

Mediálním partnerem turnaje je český komunitní GEO portál geocommunity.cz

Web site powered by phpRS

Připomínky a dotazy ke stránkám zasílejte na adresu webmaster@maestroclub.cz.

MAESTRO CLUB Kolovraty © 2005 - 2016. Připojeno přes IGNUM - ještě lepší hosting